ما در چه زمینه هایی به شما خدمات ارائه می دهیم؟

 

طراحی و توسعه وب سایت: ما با طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار شما و همچنین توسعه و به روز رسانی وب سایت فعلی شما، به شما کمک می کنیم که خدمات خود را در بستر وب ارائه دهید.

آنلاین مارکتینگ: ما با استفاده از روش های قدرتمند آنلاین به ترویج برند تجاری شما کمک می کنیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی: ما به شما کمک می کنیم تا استفاده درست و موفق از شبکه های اجتماعی در کنار سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری، بتوانید تعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید و با ایجاد فرصت های جدید در کسب و کارتان بتوانید درآمدتان را افزایش دهید.

ما با تعیین رنگبندی مناسب، تصویر سازی اختصاصی، طراحی المان ها تشکیل دهنده صفحه و … یک هویت بصری منسجم و استاندارد مطابق با نیازهای شما پیاده سازی می کنیم.

9099-min

شمانیاز دارید

 

بهینه سازی سئو

 خدماتی اعم از افزایش فروش اینترنتی، افزایش تعداد بازدید و سایر خدمات مربوط به ارتقای اعتبار وب سایت شما در موتور های جستجوی بزرگ مانند گوگل را به شما ارائه می دهیم.

طراحی گرافیکی

با طراحی گرافیکی منحصر به کسب و کارتان به شما کمک می کنیم که محتوای تصویری خود را به روش  هنرمندانه به مخاطبانتان برسانید.

ریسپانسیو سازی

ما با ریسپانسیو سازی وب سایت شما، به شما کمک می کنیم که وب سایت خود را به راحتی بر روی تمامی دستگاه ها پیاده سازی کنید.

آنلاین مارکتینگ

ما به شما کمک می کنیم با استفاده از بروزترین و موثرترین روش ها محصولات و خدمات خود را در بستر دیجیتال ارائه دهید.

تلاش برای موفقیت شما همچون عضوی از تیم شما

 

تیم ما می کوشد تا بهترین هارا ارائه دهد.

01

ارتباط موثر با مشتری

ما در طول پروسه همکاری با شما همواره شما را از به روزرسانی ها و پیشنهادات سازنده جدیدی که به ارتقای کسب کارتان کمک می کند مطلع می کنیم.

02

نیاز سنجی و برنامه ریزی دقیق

ما با ارزیابی نیاز های شما برای حضور در پلتفرم های آنلاین متناسب با کسب و کارتان پلان ارائه می دهیم.

03

تسلط و تبحر در کار

تیم ما با ارائه خدمات با کیفیت بالا افتخار این را داشته در موفقیت مشتریان عزیز سهیم باشد و تجربیات ارزشمندی را به دست آورد.

04

شفافیت در کار

ایجاد یک ارتباط شفاف با مشتریان برای ما یک الویت است. ما همیشه تلاش می کنیم تا شما را از روند طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی پروژه تان مطلع سازیم.

خرداد
Modern architect looking at blueprint with sketch of construction in office
Modern architect looking at blueprint with sketch of construction in office

بیشتر از هدفما بدانید

 

ما اینجاییم تا با بهترین متخصصین در این بحران اقتصادی از کسب و کار شما عزیزان در عصر تکنولوژی پشتیبانی کنیم.
دنیا در حال پیشرفت است صنعت ها با تکنولوژی ها پیوند می خورند و رشد می کنند، آیا می خواهید شما بخشی از این پیشرفت باشید؟ تیم اِوبکو شما را تا قله عصر دیجیتال مارکتینگ همراهی می کند.

تيم طراحي و توسعه اوبكو با كمك گيري از نيروهاي خلاق و استفاده از آخرين تكنولوژي هاي جهاني در تلاش است تا با نياز سنجي دقيق و ارائه ايده هاي منظم و منسجم در قالب يك مدل كسب و كار اصولي به شما كمك كند تا كسب و كار خود را ارتقا ببخشيد.