ما در چه زمینه هایی به شما خدمات ارائه می دهیم؟

 

✔  طراحی و توسعه وب سایت: ما با طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار شما و همچنین توسعه و به روز رسانی وب سایت فعلی شما، به شما کمک می کنیم که خدمات خود را در بستر وب ارائه دهید.

✔  آنلاین مارکتینگ: ما با استفاده از روش های قدرتمند آنلاین به ترویج برند تجاری شما کمک می کنیم.

✔  بازاریابی شبکه های اجتماعی: ما به شما کمک می کنیم تا استفاده درست و موفق از شبکه های اجتماعی در کنار سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری، بتوانید تعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید و با ایجاد فرصت های جدید در کسب و کارتان بتوانید درآمدتان را افزایش دهید.

✔  ما با تعیین رنگبندی مناسب، تصویر سازی اختصاصی، طراحی المان ها تشکیل دهنده صفحه و … یک هویت بصری منسجم و استاندارد مطابق با نیازهای شما پیاده سازی می کنیم.

helloquence-5fNmWej4tAA-unsplash

راه های برند سازی

 

بهینه سازی سئو

 خدماتی اعم از افزایش فروش اینترنتی، افزایش تعداد بازدید و سایر خدمات مربوط به ارتقای اعتبار وب سایت شما وابسته به SEO میباشد تیم فنی ما این خدمات را به بهترین نحو در اختیار شما قرار میدهد 

طراحی گرافیکی

با طراحی گرافیکی منحصر به کسب و کارتان به شما کمک می کنیم که محتوای تصویری خود را به روش هنرمندانه به مخاطبانتان برسانید.

ریسپانسیو سازی

ما با ریسپانسیو سازی وب سایت شما، به شما کمک می کنیم که وب سایت خود را به راحتی بر روی تمامی دستگاه ها پیاده سازی کنید

آنلاین مارکتینگ

فروش و ارائه خدمات در بستر اینترنت فرصت افزایش فروش و سود دهی را برای کسب و کار ها فراهم آورد

تلاش برای موفقیت شما همچون عضوی از تیم شما

 

تیم ما می کوشد تا بهترین هارا ارائه دهد.

01

مشاوره

در مرحله اول با مشاوره و نیاز سنجی دقیق کسب و کار شما، پلان متناسب برای حوزه کاری شما مطرح میشود تا بهترین گزینه برای پیشرفت کسب و کار شما انتخاب شود.

02

ایده پردازی

بعد از مشاوره ، تیم ایده پردازی اوبکو متشکل از افراد فنی و بخش های مختلف تیم، ایده های ناب و به روز متناسب با کسب و کار شما را ارائه میکنند.

03

محصول اولیه

در این مرحله بنا به توافقات مطرح شده و ایده های موجود یک محصول اولیه برای شما ارائه میشود تا با بررسی نقاط ضعف و قدرت موجود بررسی و متناسب با نیاز شما محصول نهایی طراحی گردد.

04

محصول نهایی

محصول نهایی متناسب با استاندارد های اوبکو در تاریخ مشخص شده ارائه میگردد . و تا زمان مورد توافق برای پشتیبانی تغییراتِ مد نظر ،  در محصول عملی میگردد.